جلسه دهیاری با هیئات مذهبی

دهیاری ترک آباد برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم عزاداری ماه محرم و صفر جلسه ای را با حضور نمایندگانی از طرف هیئات مذهبی پنچشنبه مورخ 1394/06/23 ساعت 11 صبح در دفتر دهیاری برگزار کرد.
در این جلسه ابتدا دهیار جناب آقای مظفری ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش‚ در مورد لزوم رعایت شان ایام محرم و سوگواری امام حسین (ع) و رعایت قانون و مقررات راهنمائی و رانندگی تاکید کردند و خواستار تبلیغات در اطراف هیئات در مورد فلسفه قیام امام حسین (ع) و احادیث آن امام جهت آگهی و یادآوری مردم شدند.
مقرر شد تمامی هیئات مقید به برنامه زمانبندی و رعایت همدلی و همراهی باشند و همچنین در سیاه پوش نمودن تیر برق ها و دیوارها در معابر اصلی و کوچه های ورودی هیئات با دهیاری همکاری کنند.
همچنین شیخ حبیب یوسفی در مورد لزوم تشکیل شورای هیئات مذهبی در روستا جهت هماهنگی و برنامه ریزی کامل مراسم ها در ایام محرم و صفر و کلیه مراسمات مذهبی با مشارکت همه ای مسئولین هیئات را خواستار شدند.
آقای مهدیزاده از کلانتری احمد آباد در مورد رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و عدم سد معبر و رعایت آرامش اهالی به خصوص همسایه های هیئات‚ داشتن برنامه زمانبندی ورود و خروج هیئات از میدان بزرگ در هر شب بخصوص در روز عاشورا تاکید کردند.
شنبه 25 مهر 1394 | بازدید : 1500
   عدد "چهار" را وارد كنيد